Epic Games Store częściowo zwraca pieniądze, jeśli zakupisz grę przed przeceną.

Epic Games Store wprowadziło innowacyjny pomysł, częściowego zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt w ich sklepie, jeżeli został on kupiony przed przeceną. Przekonał się o tym Joshua Boggs ze Studia MayDay, który zamieścił na swoim Twitterze informacje, że Epic Games zwróciło mu część pieniędzy za zakupioną grę na chwilę przed atrakcyjną promocją.

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się kupić coś co za kilka dni było przecenione? Jest to dosyć niefortunne zdarzenie, które jest bardzo frustrujące. Wygląda na to, że platforma Epic Games Store znalazła rozwiązanie tego problemu, od teraz gracze znajdujący się w opisanej sytuacji mogą liczyć na częściowy zwrot pieniędzy.

Z tego co wynika nie ma potrzeby, żeby klient musiał zwracać się z prośbą do Epic Games o zwrot pieniędzy, ponieważ pieniądze zostaną automatyczne zwrócone i zostaniecie o tym poinformowani drogą E-amil. Jest to dosyć dobra droga konkurencji ze Steamem, wprowadzając ciekawą opcje której owy gigant nie posiada.

UWAGA: Informacja ta nie została oficjalnie ogłoszona przez Epic Gmaes, nie wiadomo czy będzie to obowiązywało na stałe czy miało to charakter okolicznościowy.

Leave a comment