O nas

Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w roku 2010, a od kwietnia 2013r. funkcjonujemy pod nazwą Otavi.pl

Nieustannie rozwijamy się, by sprostać wymaganiom użytkowników. Posiadamy legalną licencję, a nasz serwer jest całkowicie DARMOWY!

Oferujemy Wam 512 slotów z kanałami w strefie publicznej, prywatnej, ViP, Super ViP, Premium ViP i partnerskiej.

Naszym największym atutem są ludzie.

Jako administracja staramy się zapewnić Wam najlepszą jakość rozmów w przyjemnej atmosferze.

Nasi członkowie

Krótko o każdym z nas

Ordenix - młody chłopak z głosem 40-latka. Jak go usłyszysz będziesz mieć nieodpartą potrzebę, by powiedzieć mu 'dzień dobry'. Lubi grać nieugiętego, ale w rzeczywistości to całkiem spokojny piesio do przytulania.

Corvax - chyba najpoważniejszy z nas wszystkich. Ponad wszystko kocha góry i wyzywać innych uczestników ruchu w ETS'ie. Jednak za szatą ułożonego inteligenta kryje się mały szyderca, lubiący czasem pieprznąć nieprzyzwoitym punch’em i popatrzeć na krągłe tyłeczki.

Camorra – przedstawiciel północno-zachodniej patologii. Z pochodzenia scyzoryk, z zamiłowania undergroundowy były raper. Damska szowinistka – za jej kadencji żadna kobieta nie przetrwa w administracji dłużej niż 3 minuty.

Tivzi - Typowy śmieszek. Lubi grać w minecrafta i drażnić ludzi. Potrafi rozbawić każdego do łez, ale bywa irytujący. Szczególnie, gdy poczucie humoru ponosi go w sytuacjach wymagających powagi.

Janas – student informatyki, krztuszący i duszący się podczas częstych napadów śmiechu. Choruje zawsze i na wszystko, ale w sprawach technicznych jest niezastąpiony.

Jimmy – wiecznie niezdecydowany najstarszy admin w teamie. W jego słowniku nie istnieje pojęcie problemu, życiowe motto: ‘śmiej się ze wszystkiego’. Od roku obiecuje, że poprowadzi jakiś event. Utknął pod kapciem Camorry.

KiNG – miły i uprzejmy mały narwaniec. Jak coś wymyśli – nie odpuści. Zasypie każdego ogromną ilością pytań i informacji.

krop – małomówny, skromny, zamknięty w sobie? Nic bardziej mylnego. Krop to geniusz kamuflażu. Jeśli zajdziesz mu za skórę – nie raz cię zaskoczy. Mistrz ciętej riposty, wielbiciel herbatek roboty swojej mamy.